Porady od El Rond

WAŻNA OCHRONA STAWÓW Jaka najlepsza ?

W trakcie wzmożonych ćwiczeń fizycznych zawsze istnieje ryzyko, że coś może zostać uszkodzone. Warto zatem brać takie odżywki i suplementy, które działają zabezpieczająco na wrażliwe części ciała – na przykład kolana.
Odżywki, których zadaniem jest ochrona kolan nie tylko sprawiają, że są one bardziej odporne. Również odbudowują i regenerują tkankę po uszkodzeniach oraz wspomagają jej funkcjonowanie.
Skład
Takowe odżywki mają na składzie wszystko, co jest niezbędne do dobrego funkcjonowania stawów. Oczywiście na składzie nie może zabraknąć glukozaminy oraz chondroityny, które w głównej mierze poprawiają ich kondycję.
Działanie
Dzięki odżywkom stawy odzyskują dobrą ruchomość oraz elastyczność. Zdecydowanie przyspiesza się tworzenie nowej tkanki łącznej.
Lepsze funkcjonowanie odczujemy również dzięki temu, że odzywki zapobiegają odwapnianiu kości oraz zdecydowanie mogą zmniejszyć wszelakie dolegliwości związane ze stawami. Jeżeli zatem stawy Cię pobolewają, to nie wahaj się ani chwili dłużej – skończ z tym!