Porady od El Rond

Sposoby na oczyszczanie ciała

Ciało należy oczyszczać ze zbędnych trucizn jakie mogą się zbierać. Mimo, że jelita spełniają swoją doskonałą rolę, to należy co jakiś czas robić to świadomie. Jedną z najlepszych możliwości jaka jest na rynku to metoda naturalna w postaci lewatywy. Jeśli ktoś potrafi, wówczas może to zrobić samodzielnie.
Należy wykonać domową miksturę i potem przeczyścić wnętrze odbytu za pomocą specjalnego wężyka. Są również gabinety, w których specjaliści wykonują pacjentom lewatywy medyczne. Najlepsza do tego jest czysta woda, która płynie poprzez specjalne urządzenie, a potem do jelit i filtruje wszystko. Wszelkie złogi są usuwane, a narządy wewnętrzne są oczyszczone. Trwa to około godziny i najlepiej co jakiś czas stosować lewatywę.
Dla osób, które są bardziej wrażliwe, są bardziej delikatne sposoby. Jedną z nich jest picie wody mineralnej przez cały dzień czy też jedzenie tylko owoców. Każdy organizm jest inny dlatego i oczyszczanie ciała będzie dobrane indywidualnie. Można to konsultować z lekarzem po to, aby dopasować najlepszy sposób.