Porady od El Rond

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Przy pomocy tak zwanych spalaczy tłuszczu lub reduktorów można zlikwidować nawet tę tkankę tłuszczową, która jest wyjątkowo odporna na diety oraz ćwiczenia. Szczególnie cellulitu bardzo trudno jest się pozbyć przy pomocy tradycyjnych sposobów.
Zrzucenie kilku kilogramów nie jest łatwe. Nie tylko trzeba umieć się zmobilizować do codziennych ćwiczeń, ale również ograniczyć ilość spożywanych posiłków.
Nadmiar kalorii
Dlaczego tyjemy? Wszystko to z powodu spożywania większej ilości węglowodanów, niż jest to nam faktycznie potrzebne. Nadmiar energii gromadzi się w tkance tłuszczowej, która z kolei osiada na pośladkach, udach oraz brzuchu.
Spalacze tłuszczu
Odchudzanie nie musi być drogą przez mękę. Obecnie na rynku dostępne są tak zwane spalacze tłuszczu, które stymulują nasz metabolizm i sprawiają, że całe ciało lepiej radzi sobie ze zbędnymi kaloriami.
Produkty te nie tylko poprawiają trawienie, ale także osłabiają apetyt. Dzięki temu nie tylko jemy mniej, ale również to, co jednak spożyjemy wykorzystujemy bardziej efektywnie.