Porady od El Rond

Na aptecznej półce

Firmy farmaceutyczne produkują coraz więcej suplementów diety. Prześcigają się w pomysłach co zauważają klienci. Po wejściu do apteki można doznać zawrotu głowy. Ze wszystkich stron docierają do nas bowiem informacje o cudownych właściwościach poszczególnych tabletek.
Pierwszym typem takich suplementów są środki, które utrudniają wchłanianie tłuszczy do naszego organizmu. Ciekawe i bardzo przydatne przy stosowaniu diety są tabletki z octem jabłkowym. Jego naturalne składniki pomagają w trawieniu, poprawiają metabolizm oraz obniżają poziom cholesterolu.
Podobnie działają także pastylki z zielonej herbaty. One jednak oprócz tego, że wspomagają trawienie, to pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływają one również bardzo dobrze na cerę, gdyż oczyszczają cały organizm i opóźniają procesy starzenia się. Dodatkowo poprawiają pracę układu krążenia, układu moczowego oraz układu pokarmowego. Pomocne przy stosowaniu diety mogą okazać się tabletki z zawartością garcina cambogia, rośliny pochodzącej z Azji.