Porady od El Rond

Moda na przekąski

Batoniki to tylko jeden rodzaj przekąsek, jakie trafiają na rynek suplementów. Znajdziemy tu także puddingi czy lody, które różnią się od słodkich produktów z supermarketu.
Jak podnieść poziom testosteronu?
Testosteron to hormon, który wykazuje miedzy innymi działanie anaboliczne. Oznacza to, że pobudza procesy budowy tkanki mięśniowej. Jest to efekt pożądany przez osoby uprawiające sporty siłowe, dlatego podniesienie poziomu testosteronu w organizmie jest ich celem.
Tribulus terrestris
Buzdyganek ziemny to roślina, która od wieków była wykorzystywana w medycynie ludowej. Celem jej stosowania było podniesienie libido i poprawa kondycji seksualnej mężczyzny. Dzięki zawartości buzdyganka ziemnego z suplementach panowie mogą pozwolić sobie na mocniejszą erekcję. Wyciąg z Tribulus terrestris wpływa na poziom testosteronu, a tym samym oddziałuje również na procesy anaboliczne.
Budowa mięśni z testosteronem
Hormon ten poprawia wytrzymałość i siłę, a także pobudza syntezę białek budujących tkankę mięśniową. Wpływa też korzystnie na procesy spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Wyższy poziom testosteronu wspomaga podniesienie ilości tlenku azotu, który odpowiada za pompę mięśniową i lepsze ukrwienie komórek.