Porady od El Rond

Czym są Stacki pompujące

Stacki pompujące NO2 należą obecnie do jednych z najbardziej popularnych odżywek dla kulturystów. Ze względu na szeroki zakres działania często nazywane są multikombajnami suplementacyjnymi.
Stacki pompujące poprawiają unaczynienie mięśni, zwiększają pompę mięśniową, pozytywnie wpływają na czas i jakość procesów regeneracyjnych, wzmagają wydolność organizmu oraz wspomagają przebieg detoksu. Przyjmowanie tego typu suplementów pozwala na dłuższy, bardziej intensywny i satysfakcjonujący trening, jak też na osiąganie zamierzonych rezultatów – zwiększenie siły i przyrostu suchej masy mięśniowej, w stosunkowo krótkim czasie. Mają również pozytywny wpływ na potencję i sprawność seksualną. Część dostępnych obecnie na rynku stacków pompujących posiada w swoim składzie dodatki energetyzujące, które pozwalają na wydłużanie treningów, stymulując aktywność fizyczną oraz przeciwdziałając zmęczeniu. Suplementacja stackami pompującymi poprawia też widoczność żył, czyli tzw.: waskularyzację.
Szerokie działanie tego typu odżywek sprawia, że posiadają one wielu zwolenników, ale jak z każdym suplementem, ze stackami pompującymi należy uważać i stosować je wyłącznie wg zaleceń producenta.