Porady od El Rond

Czym jest Vitargo

Vitargo jest odżywką węglowodanową, pozyskiwaną ze skrobi kukurydzy woskowej. Jako suplement diety występuje w formie proszku, który należy rozpuścić w wodzie. Jest to preparat znacznie podnoszący (w bardzo krótkim czasie) poziom energii w organizmie. Jest to preparat, który posiada wręcz błyskawiczne działanie energetyzujące.
Vitargo można stosować przed, w trakcie oraz po odbytych treningach. Jednak należy pamiętać, że zażywając go w czasie trwania wysiłku fizycznego trzeba obniżyć stężenie preparatu w napoju. Jest to suplement diety, który daje niesamowity zastrzyk energetyczny. Wpływa również na regenerację glikogenu w mięśniach, dzięki czemu treningi mogą być dłuższe i dużo intensywniejsze. Po zaprzestaniu wysiłku fizycznego powoduje rozpoczęcie procesów anabolicznych
Vitargo stanowi ogromne źródło energii, które, zastosowane przed treningiem dodaje również wytrzymałości oraz poprawia zdolności wysiłkowe. Suplement ten jest napojem ultra hipotonicznym, który zawiera bardzo dużo węglowodanów, ale cechuje się niską osmozą. Vitargo jest substancją, która łatwo się wchłania, jest lekkostrawna i daje rezultaty w bardzo krótkim czasie od spożycia.