Porady od El Rond

Czym jest MRP

Odżywki MRP, czyli Meal Replacement Product są to preparaty zastępujące zdrowe, zbilansowane posiłki. Są one bardzo ważnym elementem wszystkich procesów treningowych.
Preparaty MRP to nic innego, jak zamienniki posiłków bogate w pełnowartościowe białko, aminokwasy, węglowodany, zdrowe kwasy tłuszczowe oraz witaminy i mikroelementy, czyli wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje organizm narażony na znaczny, regularny wysiłek fizyczny.
W momencie, kiedy brakuje czasu na przygotowywanie i spożywanie regularnych, zbilansowanych posiłków (a jest to konieczne w celu utrzymania odpowiedniej kondycji fizycznej) można wspierać się MRP, czyli daniami w proszku, które można dostosowywać do własnych potrzeb.
Odżywki MRP są tak skomponowane, aby stale dostarczać energii, uzupełniać poziom glikogenu i wspomagać regenerację potreningową. Dzięki swojej bogatej zawartości stymulują przyrost mięśni oraz hamują katabolizm. Są wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną utrzymać ciało w doskonałej formie, ale mają zbyt mało czasu na przygotowywanie odpowiednich posiłków.