Porady od El Rond

CZYM JEST ANADROL

Anadrol jest jednym z najsilniejszych sterydów firmy Syntex. Na samym początku został on wyprodukowany nie w charakterze wspomagania dla kulturystów, ale… dla tych osób, które walczą z anemią. Może on zwiększać ilość erytrocytów w krwi. Obecnie wywoływane przez niego efekty uboczne są o wiele mniejsze niż na początku, stosowano go także przy leczeniu ludzi mających AIDS.
Anabolik Anadrol to nie tylko silny, ale także niezwykle popularny anabolik. Kiedy sportowiec go spożywa znacznie wzmaga przyrost masy mięśniowej – niestety, nie jest ona taka zdrowa jak w przypadku wypracowywania mięśni z użyciem odzywek białkowych.
Być ostrożnym Dzięki anadrolowi będziesz wyglądać naprawdę imponująco. Niestety, musisz zachować ostrożność – preparat ten powoduje naprawdę dużą retencję wody. Jeżeli przestaniesz go przyjmować, znacznie spadnie waga Twojego ciała. Przy używaniu anadrolu nie można zapominać o środkach wspomagających, takich jak Nolvadex. Zapobiega on takim skutkom ubocznym jak ginekomastia.
NAJSKUTECZNIEJSZE I NAJPOPULARNIEJSZE BIAŁKO Szukając białka, które będzie naprawdę skuteczne, możesz posłużyć się przykładem – odżywką Mutant Mass. Nie bez podstawy cieszy się ona ogromną popularnością – jest niezwykle skuteczna w działaniu i umożliwia szybkie osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Białko w tej odżywce ma wiele różnych źródeł. Przede wszystkim jej zadaniem jest dostarczenie naszemu ciału aminokwasów, mających wpływ na budowę masy mięśniowej.
Źródła Źródła odżywek białkowych mogą być różne: np. białka jaja kurzego, izolaty białek mleka czy kazeinian wapnia.
Węglowodany Odżywki takie tworzone są także przy użyciu mieszanki węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym oraz mieszanki kwasów tłuszczowych. Tworzy to nie tylko świetne źródło energii, ale także taki składnik odżywczy nie wywołujący poczucia ociężałości ani zwiększenia tkanki tłuszczowej. Dzięki takim odżywkom uzupełniamy potrzebne nam zasoby glikogenu. To właśnie on dostarcza nam energii i sprawia, że zbyt gwałtownie nie wzrasta nam poziom cukru – jest on stopniowo uwalniany.