Porady od El Rond

BATONY w diecie sportowej

Co oczywiste, dbający o siebie sportowiec raczej nie będzie spożywał słodkich Marsów. Mimo to potrzebuje szybkiej przegryzki między treningami – dlatego też stworzono specjalne batony, właśnie dla sportowców.
Batony powstały z konieczności. Nikt dbający o formę nie będzie jadł wysoko przetworzonej żywności czy fast-foodów. Batony robione są z surowców najwyższej jakości, wspomagając utrzymanie formy.
Efekty
Chcesz zobaczyć efekty swoich starań? Nie wystarczą same ćwiczenia. Batony dostarczą Ci budulca mięśni o wysokiej wartości energetycznej. Posiłki należy spożywać systematycznie – nawet wówczas, kiedy jesteś zabiegany.
Idealne proporcje
Producenci batonów dbają o to, by zawierały one odpowiednią proporcję różnych składników odżywczych, tak by pasowały do codziennego menu osoby dbającej o kondycję.
Nawet jeżeli nie masz czasu na sporządzenie odpowiedniego posiłku, batony w sposób godny mogą go zastąpić. W ich składzie są takie substancje, które świetnie wpływają na twoją efektywność oraz wydajność podczas treningu.