Porady od El Rond

Aby wspomóc swoje ciało

O tym, że odżywki i suplementy diety są stosowane przez sportowców i kulturystów wiadomo nie od dziś. Nie każdy jednak wie, że mogą one okazać się pomocne także dla osób, które na co dzień uprawiają sport lub chcą po prostu poprawić swoją kondycję, urodę i samopoczucie.
Stajemy się coraz bardziej świadomi tego, jak ważne dla naszego życia jest odpowiednie odżywianie i aktywny wypoczynek. Chętniej poświęcamy wolne chwile na to, by odwiedzić basen czy salę treningową bądź siłownię. Chcemy, by nasze ciało było w jak najlepszej formie, a więc poza wyczerpującym treningiem, który je wymodeluje, powinniśmy zadbać także o to, by dostarczyć mu dawkę odpowiednio zbilansowanych witamin i mikroelementów.
Na rynku spotkać można wiele produktów, które mają za cel uzupełnić to, co tracimy podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Aby jednak wybrać najbardziej odpowiedni suplement,
najlepiej skonsultować się ze specjalistą, który doradzi i pomoże dobrać właściwy środek. Musimy pamiętać, że podobnie jak niedobory, tak i nadmiar witamin może zaszkodzić naszemu organizmowi.