Porady od El Rond

WYGRAĆ Z WYPADAJĄCYMI WŁOSAMI

Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn włosy są jednym z najważniejszych aspektów decydujących o ich urodzie. Nic dziwnego, że kiedy nadmiernie wypadają, może to doprowadzić do powstania kompleksów i zaniżonego poczucia własnej wartości.
Dostępne na rynku suplementy diety zawierają potrzebne składniki, które hamują proces wypadania włosów i sprawiają, że rosną nam nowe – zdrowie oraz mocne.
Wartość składników
Preparaty na wypadające włosy powinny składać się z naturalnych składników, wzmacniających cebulki włosowe i pobudzające mieszki do wzrostu.
Co można zyskać?
Dzięki używaniu suplementów wspomagających wypadające włosy można wzmocnić ich korzenie i zapobiec kolejnym utratom. Co więcej, zagęszcza się cała ich struktura, a włosy wyglądają pięknie i zdrowo. Suplementy można stosować przy różnych przyczynach łysienia.
Preparaty takowe mogą zawierać wyciąg z żeń-szenia czy liści oliwnych, a także wielu innych składników. Najważniejsze jest wysokie stężenie czynnych substancji, tak skomponowanych, by dawały jak najlepszy efekt leczniczy.