Porady od El Rond

Jak kupować z głową?

Zakupy w sieci to ogromna wygoda, ale również ryzyko, że zapłacimy dużo pieniędzy za coś, co w ogóle nie działa lub stanowi nielegalny produkt. Aby stosować tylko sprawdzone i bezpieczne suplementy, warto przestrzegać kilku zasad i nie dać się oszukiwać.
Uwaga na oszustów
Nie brakuje w sieci osób, które chcą wzbogacić się na czyjejś naiwności. Oferują niewiadomej jakości produkty, które kosztują bardzo dużo i mają przynieść cudowne efekty. Niestety, sporo osób nabiera się na to, że w tydzień zbudują masę mięśniową bez wychodzenia z domu i odwiedzania siłowni. Takie produkty mogą przynieść jedynie szkody dla naszego zdrowia, o ile w ogóle posiadają jakieś działanie. Niekiedy tabletki czy proszek to po prostu tania odżywka, która nie zachwyciłaby nas w sklepie.
Sterydy mogą zaszkodzić
Stosowanie preparatów, które są nielegalne, może wpłynąć na stan naszego zdrowia. Działając na poziom wydzielanych hormonów czy na komórki mięśniowe, sterydy mogą wywołać spustoszenie w organizmie i zachwiać jego podstawowe funkcje. Wpływ na procesy zachodzące w komórkach może przynieść nam sporo szkód i zero pozytywnych efektów.