Porady od El Rond

JAK WALCZYĆ Z CELLULITEM?

Cellulit to problem ogromnej ilości kobiet. Pojawia się, niezależnie od wieku oraz prowadzonego stylu życia. Walka z pomarańczową skórką i wynikające z tego kompleksy sprawiają, że wiele pań nie czerpie prawdziwej radości z życia.
Na rynku istnieje wiele kosmetyków, które czysto teoretycznie zwalczają cellulit. Robią to jednak powierzchownie. Nawet, jeżeli skóra się wygładzi, to w głębszych warstwach znajdują się nieprawidłowe komórki tkanki tłuszczowej.
Suplementacja
Wspomóc nas mogą odpowiednie suplementy, które działają od środka i niszczą trwale tkankę tłuszczową. Dzięki nim poprawia się metabolizm, skóra staje się bardziej gładka i elastyczna.
Wygrać walkę
Wystarczy spożywać tabletki przeciwko cellulitowi przez 2-3 tygodnie, by zacząć dostrzegać różnicę. Nawet najmniejsza zmiana sprawia, że kobieta czuje się pewniejsza siebie i ma dobry humor.
Nie licz jednak na to, że tabletki „załatwią” za Ciebie wszystko. By mieć pewność jak najlepszych efektów, musisz łączyć je z odpowiednią dietą oraz systematyczną aktywnością fizyczną. Sama zobaczysz, że niebawem Twoja skóra zmieni się nie do poznania!